Lenntech Oczyszczanie Wody i Powietrza Lenntech Oczyszczanie Wody i Powietrza

Napowietrzanie ścieków

Napowietrzanie ścieków przy pomocy turbin zapewnia dostęp tlenu

Napowietrzanie ścieków jest niezbędne do zapewnienia tlenu w wodach oczyszczanych. Lenntech jest dostawca systemów, które mogą być przymocowane do betonowej lub metalowej podstawy oraz systemów unoszących się na wodzie do zastosowania w stawach i oczyszczalniach ścieków. Aeratory turbinowe dostępne są jako urządzenia o małej prędkości obrotów (36 obr/min) lub dużej prędkości obrotów (do 1420 obr/min) z silnikiem o mocy od 1.5 kW do 110 kW.

Zaletą aeratorów turbinowych jest to, że nie tylko napowietrzają wody oczyszczane, ale także mieszają je utrzymując homogeniczność.

Ilość tlenu wprowadzana do zbiornika wodnego (wód oczyszczanych) równa jest dwa razy mocy turbiny. Na przykład, turbina o wysokiej mocy 11 kW dostrcza 22 kg/tlenu do oczyszczanej wody.

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub przy pomocy e-maila lub faxu w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji.

W celu zaprojektowania systemu o odpowiednich wymiarach potrzebne są nam dane wymaganej redukcji BZT i ChZT oraz wymiary zbiornika wodnego (łącznie z jego głębokością).

Technologie oczyszczania ścieków przemysłowych...

Dezynfekcja ścieków...

aeration lagoon oxygen injection

o Lenntech

Lenntech BV
Distributieweg 3
2645 EG Delfgauw

tel: +31 152 610 900
fax: +31 152 616 289
e-mail: info@lenntech.com


Copyright © 1998-2017 Lenntech B.V. All rights reserved